در حال دریافت اطلاعات ...

فراخوان استخدام فروردین ۱۴۰۰

با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.
دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت
ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.

پرسش ها و سوالات متداول کاربران پیشه یاب

 

 

سوالات متداولی که درباره کارد پیشه یاب پرسیده می شود در پایین تک به تک زکر شده است اگر سوالی در ذهن شما بود و جواب آن در اینجا نبود می توانید به ایمیل زیر و یا در صفحه تماس با ما داخل فرم سوال خد را ذکر نمایید.

به منظور ارائه درخواست همکاری، به قسمت "تکمیل/ ویرایش فرم همکاری" در سایت مراجعه نموده، یک کلمه عبور دلخواه و یک آدرس ایمیل معتبر وارد نمایید. پس از ورود، در هر مرحله اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایید. پس از اتمام کلیه مراحل تکمیل فرم، رزومه شما به دست ما خواهد رسید. و بعد از بررسی فرم کارشناسان برای ثبت نام با شما تماس می گیرند.

با مراجعه به سایت پیشه یاب می توانید از فرصت های شغلی در تمام نقاط کشور اطلاع پیدا کنید.انتخاب رو استان و شهر موردنظر خود می تواند آگهی های همون ساعت و روز را در مورد شهر خود اطلاع پیدا کند

بله.کارجو میتواند رزومه خود را در چند جا ایجاد کند.کارجو می تواند رزومه خود را بره پنل کارفرما ارسال کندو هم می تواند مستقیم رزومه خود را به ایمیل آگهی دهندگان از طریق سایت پیشه یاب ارسال نماید. و همچنین می تواند رزومه خود را در سایت برای همه کاربران نمایش دهد.

بله. امکان تکمیل فرم همکاری برای شهری غیر از محل سکونت وجود دارد.هر متقاضی می تواند با سامانه پیشه یاب به طور غیر حضوری با سایت پیشه یاب همکاری نماید.ولی باید قرار دادی اول حضوری با افراد واجد شرایط بسته شود.و اولویت با کسانی هست که در شهر محل سکونت هستند.

بله.ولی قبل از حضوری باید از طریق سایت به کارشناسان پیشه یاب از طریق فرم همکاری اطلاع داده باشد.فرم همکاری را فقط از طریق سایت بررسی می شود.

خیر. رزومه‌ها در دو مرحله مورد بررسی قرار می‌گیرند. در مرحله اول رزومه‌هایی که از نظر ویژگی‌های فردی (سن، جنسیت، تحصیلات و ...) با شرایط شغل مورد نظر تطابق ندارند حذف می‌گردند. در مرحله دوم داوطلبان واجد شرایط لازم، بر اساس شایستگی‌های تخصصی (سابقه کار، سطح تحصیلات، رشته تحصیلی، دانشگاه محل تحصیل، دوره‌های گذرانده شده و ...) اولویت‌بندی می‌گردند. ابتدا با متقاضیان در اولویت‌های بالاتر و در صورت نیاز با داوطلبان در اولویت-های پایین‌تر تماس حاصل خواهد شد.

حداکثر یک ماه پس از تکمیل فرم همکاری با متقاضیان واجد شرایط تماس حاصل خواهد شد.

در صورتی که حداکثر یک ماه پس از ارسال درخواست تماسی گرفته نشود، رزومه شما مورد تائید قرار نگرفته است.ومی توانید برای اطلاع بیشتر به سامانه تماس بگیرید.

بله. می‌توانید با وارد نمودن کد ملی و رمز عبور خود در قسمت تکمیل فرم همکاری، اطلاعات خود یا شغل انتخابی را تغییر دهید.

با انتخاب گزینه "گذرواژه‌ام را فراموش کرده‌ام" و وارد نمودن ای‌میلی و یا تلفن همراه خود که در زمان ثبت نام وارد نموده بودید، گذرواژه به ای‌میل و یا با وارد کردن شماره همراه به تلفن همراه شما کد ارسال می شود.

پیشه یاب بر اساس اصول اخلاقی و استانداردهای امنیت اطلاعات خود تضمین می‌نماید که اطلاعات دریافتی از متقاضیان کاملا محرمانه بوده و صرفا به منظور بررسی تطابق شرایط داوطلبان با شرایط شغل مورد نظر استفاده می‌گردد.

پیشه یاب برای کارجو چندین کار می کنه تا به آسانی شغل مورد نطر خود را پیدا کند بدونه این که وقتی در جستجوی شغل خود بگذارد.کارجو می تواند در سایت ثبت نام کند و رزومه خود را برای مشاهده کارفرمایان ارسال کندو هم می تواند نصبت به مدرک تحصیلی و استان خود فرم ثبت نام را پر کند و سیستم به طور اتوماتیک اگر آگهی در طول روز وارد سایت شد به طور اتوماتیک برای کارجو نصبت به مدرک و استان کارجو پیامک ارسال می کند و همچنا ایمیل ارسال می کند.

پیشه یاب برای کار فرما چند کار می کند کارفرما وقتی آگهی را ثبت می کندمی تواند با انتخاب گزینه آگهی که ارسال می کند به طور اتوماتیک هم وارد سایت شود و هم وارد تلگرام همون استان و هم برای تمام کاربران با مدرک تحصیلی مورد نظر همون استان ایمیل و پیامک شود.